Zwrot i wymiana

ZWROT I WYMIANA

WYMIANA

Klient ma możliwość wymiany towaru na inny w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

1. Warunkiem przyjęcia wymienianego towaru jest jego idealny stan: produkt jest nieużywany a pudełko gry posiada folię ochronną. Jakiekolwiek ślady użytkowania uniemożliwiają wymianę towaru.

2. Wymieniany towar należy odesłać na własny koszt na adres:

 Planszak.pl Leszek Traczyk Wiktoria Traczyk S.C., ul. Spiżowa 9E/13; 53-442 Wrocław

3. Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć otrzymany wraz z nim paragon lub fakturę VAT oraz wypełniony formularz wymiany towaru.

4. Aby proces wymiany przebiegł sprawnie prosimy o złożenie nowego zamówienia w sklepie Planszak.pl zaznaczając w uwagach, że jest to wymiana artykułu z zamówienia nr (tu należy podać numer zamówienia,z którego artykuł jest wymieniany).

Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez sklep Planszak.pl pokrywa sprzedawca.

 

ZWROTY

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) klient ma prawo do rozwiązania umowy na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania produktu. 

W celu sprawnego rozpatrzenia Państwa ZWROTU prosimy:

1. Wypełnić formularz zwrotu lub podać dane niezbędne do zwrotu pieniędzy za towar (imię, nazwisko, nr konta)
2. Odesłać towar na adres:

Planszak.pl Leszek Traczyk Wiktoria Traczyk S.C. , ul. Spiżowa 9E/13; 53-442 Wrocław dołączając otrzymany z zamówieniem paragon lub fakturę VAT oraz wypełniony formularz zwrotu.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest jego idealny stan: produkt jest nieużywany a pudełko gry posiada folię ochronną. Jakiekolwiek ślady użytkowania uniemożliwiają zwrot.
Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient.

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Po przyjęciu zwrotu towaru (informacja o przyjęciu zwrotu zostanie wysłana e-mailem) przekażemy Państwu pieniądze w ciągu 14 dni roboczych. Pieniądze zostają przekazane: na konto bankowe, którego numer należy podać w formularzu zwrotu.

Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, lub uszkodzony w wyniku użytkowania), będzie odesłany na koszt klienta.

Z procedury zwrotu i wymiany towaru nie mogą skorzystać osoby, które nabyły towar na fakturę VAT, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl