NEWSY

Pakowanie na prezent

Zabieganym przypominamy, że oferujemy usługę ozdobnego pakowania gier na prezent.

czytaj całość »

Horror w Arkham: Gra karciana ( HORROR W ARKHAM LCG - Zestaw Podstawowy )

Pozostałe
133
PLN
Horror w Arkham: Gra karciana ( HORROR W ARKHAM LCG - Zestaw Podstawowy )
out_of_stock
Dostępność:
3-5 dni
Cena: 133,00 zł
Cena netto: 108,13 zł
szt. Zyskujesz 133 pkt [?]

Zło znów przebudziło się w Arkham i tylko drużyna dociekliwych i odważnych badaczy może rozwiązać zagadkę i powstrzymać mroczne machinacje tajemniczego kultu. Horror w Arkham: Gra karciana to wyjątkowe połączenie kooperacyjnej gry karcianej z budowaniem nastroju znanym z gier fabularnych.

ahc01_layout

Poczuj jak groza wpełza do twojego serca

Jak już wspomnieliśmy, Horror w Arkham: Gra karciana to unikatowe doświadczenie, łączące w sobie najlepsze cechy gier karcianych i fabularnych. Cała gra zaprojektowana jest tak, aby gracze mogli jak najlepiej wczuć się w swoje postaci i razem z nimi przeżywać mrożące krew w żyłach przygody. Każdy badacz będzie wyróżniał się na tle innych swoimi cechami, zdolnościami i słabościami, dzięki czemu gra każdym z nich będzie bardzo osobistym doświadczeniem.

Aby rozpocząć grę danym badaczem, należy zbudować talię. Jednakże każda z postaci będzie zupełnie wyjątkowa. Nawet jeśli dwie postaci korzystają z kart tego samego koloru, każda z nich posiada kilka kart unikatowych, które gracz będzie musiał zawrzeć w swojej talii – definiują one osobowość badacza i to, kim jest kiedy rozpoczyna śledztwo.

ahc01_cardfan_roland

Pozostała część talii to karty dowolnie dobrane zgodnie z regułami zapisanymi dla danej postaci. Prywatny detektyw Roland może używać tylko kart Strażnika, Poszukiwacza i neutralnych. W zestawie startowym Horror w Arkham LCG znajdziecie 5 różnych klas postaci i pięciu badaczy, którzy będą je reprezentować.

ahc01_diagram_card-types

Karty jednak nie determinują możliwych akcji. Jako badacze będziecie sami odpowiedzialni za to, co zamierzacie zrobić i wasze zdolności, przedmioty i broń może tylko Wam w tym pomóc. Oznacza to, że każdy z Was sam wybierze, czy w tej turze chce przeszukać pomieszczenie, uciec, walczyć, czy może przejść dalej. Pula dostępnych akcji nie zmienia się, a karty mogą zostać wykorzystane na dwa sposoby – zagrane jako pomoc przy wykonywaniu testów, lub zgodnie ze swoim efektem, który może zmodyfikować podjętą akcję. Najważniejsze przy projektowaniu tej gry było oddanie w ręce graczy narzędzia, które zbuduje niesamowity nastrój grozy i da wolność, jakiej jeszcze nie było w grach karcianych.

ahc01-rolands-38-special ahc01-amnesia
ahc01-cover-up ahc01-paranoia

 

Wszystko ma swoje konsekwencje

Horror w Arkham LCG to gra o poszukiwaniu źródła dziwnych wydarzeń, szpiegowaniu tajemnych kultów i wszechobecnych, przerażających potworach. Jednak nie jest to seria niezwiązanych ze sobą, przypadkowych wydarzeń. Im dłużej gracie w Horror w Arkham, tym więcej wydarzeń układa się w spójną całość.

Chociaż możecie bez przeszkód cieszyć się rozwiązywaniem pojedynczych przygód, podstawowym trybem gry jest kampania. Dopiero w następujących po sobie przygodach, można dostrzec prawdziwe źródło szaleństwa, które zagnieździło się w Arkham.

ahc01_campaign-guide-ripped

Co więcej badacze z każdą kolejną przygodą będą coraz bardziej zmęczeni, poturbowani, a zmysły coraz częściej będą ich zawodzić. Wybory, których dokonacie, będą miały niemały wpływ na dalszy przebieg rozgrywki – jeśli poświęcicie przyjaznego bohatera niezależnego – już nigdy Wam nie pomoże, a jego utrata będzie ciężkim brzemieniem. Jednak kolejne scenariusze to nie tylko straty, ale także nowe doświadczenia, które lepiej przygotują Was na to, co dopiero ma nadejść.

Wiele z kart graczy ma w lewym górnym rogu, pod kosztem, wydrukowane białe kropki. Im więcej kropek, tym wyższy jest poziom karty. Zdobywane między przygodami punkty doświadczenia można wydawać na ulepszanie swoich kart. Dzięki temu macie możliwość dostosowania rozwoju bohatera do własnego stylu gry i konkretnej roli w drużynie. To kolejne nawiązanie do gier fabularnych, które umożliwiają wiele ścieżek rozwoju bohaterów.

ahc01_blinding-light-pip-callout

Brama zostanie otwarta

Horror w Arkham: Gra karciana to nowy sposób na przeżywanie tajemniczej grozy na własnej skórze. Tym razem jednak groza będzie jeszcze bliżej niż zwykle – za każdym rogiem czają się nowe potworności i tylko Wy jesteście odpowiedzialni za swoje działania. Zestaw podstawowy pozwala na stworzenie wielu różnorodnych talii, zawsze jednak zachowując specyfikę danych postaci. Wejdź do mrocznego i pełnego niebezpiecznych tajemnic Arkham i spróbuj rozwiązać zagadkę której skala jest… kosmiczna.

Planowana premiera zestawu podstawowego to IV kwartał tego roku. Zarówno zestaw podstawowy, jak i kolejne dodatki będziemy starać się wydawać równo z premierą światową. Zapowiada się na to, że macki zostaną z Wami na dłużej.

ahc01_art_tentacles

 

Gra dostępna od 10.11.2016r.

 

Produkty powiązane

HORROR W ARKHAM LCG - Dziedzictwo Dunwich HORROR W ARKHAM LCG - Dziedzictwo Dunwich

Rozszerzenie gry Horror w Arkham: Gra karciana

 

Cena: 107,00 zł

Horror w Arkham: Klątwa Czarnego Faraona (edycja poprawiona) Horror w Arkham: Klątwa Czarnego Faraona (edycja poprawiona)

W Arkham zaczyna wiać przedziwny wiatr. Po ulicach włóczą się tajemniczy nieznajomi, a podczas podejrzanych transakcji egzotyczne artefakty zmieniają właścicieli.

Cena: 89,00 zł

Horror w Arkham: Czarna Koza z Lasu Horror w Arkham: Czarna Koza z Lasu

W Arkham pojawił się złowrogi kult! Heretycy i szaleńcy spotykają się potajemnie, zawierają przymierze z mrocznymi mocami i składają ofiary Przedwiecznym, a hordy okrutnych bestii zalewają miasteczko. 

Cena: 98,00 zł

Horror w Arkham – Uniwersytet Miskatonic Horror w Arkham – Uniwersytet Miskatonic

Zajrzyj do sal wykładowych prestiżowego Uniwersytetu Miskatonic! Świat Arkham jest większy i bardziej przerażający niż sądzisz!

Cena: 160,00 zł

Horror w Arkham - Czyhający w Progu Horror w Arkham - Czyhający w Progu

W całym Arkham otwierają się dziwne przejścia do innych światów. Wygląda na to, że są one integralną częścią przedwiecznej, mistycznej istoty, która sięga ku naszemu światu, kusząc nieostrożnych niezwykłą potęgą.

Cena: 89,00 zł

Horror w Arkham Horror w Arkham

Mamy rok 1926. Arkham Massachusetts. W całym mieście otwierają się wrota do niewyobrażalnie koszmarnych wymiarów. Z ich trzewi wydostają się ohydne stwory, które zaczynają nawiedzać noc.

 

Dostępny dodruk od około 21.07.2016r

Cena: 195,00 zł

Eldritch Horror: Widma Carcosy Eldritch Horror: Widma Carcosy

Rozszerzenie wprowadza nowego, straszliwego Przedwiecznego – Hastura. Ponadto w pudełku znajduje się wiele nowych kart spotkań, Mitów i Preludium.

Cena: 98,00 zł

Eldritch Horror: Przedwieczna Groza – Zaginiona Wiedza Eldritch Horror: Przedwieczna Groza – Zaginiona Wiedza

Rozszerzenie Zaginiona wiedza wprowadza nowego Przedwiecznego, Yiga, ale zawiera również nowe karty Tajemnic dla Przedwiecznych z gry podstawowej. Ponad to znajdziecie w nim setki nowych Spotkań oraz nowe Artefakty, Zasoby i Zaklęcia, które pomogą badaczom w walce z Przedwiecznymi.

 

 

Cena: 98,00 zł

Eldritch Horror: Przedwieczna Groza – Pod Piramidami Eldritch Horror: Przedwieczna Groza – Pod Piramidami

Rozszerzenie Pod Piramidami wprowadza dodatkową planszę Egiptu, dzięki której badacze odwiedzą gwarne egipskie miasta, jałowe pustynie i tajemnicze wykopaliska archeologiczne. Szeregi śmiałków zasili ośmiu nowych badaczy, którzy stawią czoła przedwiecznemu zagrożeniu.

Cena: 178,00 zł

Eldritch Horror: Przedwieczna Groza – Góry Szaleństwa Eldritch Horror: Przedwieczna Groza – Góry Szaleństwa

Rozszerzenie wprowadza dodatkową planszę Antarktydy, surowej krainy, pełnej dziwnych tajemnic i ukrytych niebezpieczeństw. Ośmiu nowych badaczy gotowych jest odkryć prawdziwą przyczynę tajemniczych wydarzeń, nękających świat. 

Cena: 178,00 zł

Eldritch Horror: Przedwieczna Groza Eldritch Horror: Przedwieczna Groza

Świat stoi na krawędzi katastrofy. Jest rok 1926, a pradawne istoty o niewyobrażalnej potędze budzą się powoli z długiego snu, przynosząc ludziom śmierć i szaleństwo. 

 Dostepność dodruku - około połowa marca 2017r.

Cena: 189,00 zł

Arkham Horror: The Lurker at the Threshold Expansion Arkham Horror: The Lurker at the Threshold Expansion

W miasteczku Arkham, w stanie Massachusetts otwierają się wrota do innych wymiarów. Wydają się być żyjącą częścią tajemniczego, przedwiecznego stworzenia, kuszącego nieostrożnych obietnicą niewyobrażajnej potęgi. 

Cena: 78,50 zł

Arkham Horror: The King in Yellow Arkham Horror: The King in Yellow

Na Uniwersytecie Miskatonic zostanie wystawiona nowa sztuka i na premierze zjawi się każdy, kto choć cokolwiek znaczy. 

Cena: 78,50 zł

Arkham Horror: Miskatonic Horror Arkham Horror: Miskatonic Horror

A recent find at Miskatonic University has unearthed even more mysteries pertaining to the strange happenings in Arkham, Massachusetts.

Cena: 155,00 zł

Arkham Horror: Curse of the Dark Pharaoh Arkham Horror: Curse of the Dark Pharaoh

Wygląda to dość niegroźnie. Ot po prostu pokój pełen jakichś zakurzonych starożytnych rzeczy, wykopanych gdzieś w Egipcie ze starego grobowca.

Cena: 79,00 zł

HORROR W ARKHAM LCG - Muzeum Miskatonic HORROR W ARKHAM LCG - Muzeum Miskatonic

Muzeum Miskatonic zawiera II scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich.

 

Cena: 54,00 zł

HORROR W ARKHAM LCG - Krew na ołtarzu HORROR W ARKHAM LCG - Krew na ołtarzu

Krew na ołtarzu zawiera IV scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich.

Cena: 54,00 zł

Horror w Arkham LCG: Essex County Express Horror w Arkham LCG: Essex County Express

Essex County Express zawiera III scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich.

 

Cena: 54,00 zł

Horror w Arkham LCG: Zagubieni w czasie i przestrzeni Horror w Arkham LCG: Zagubieni w czasie i przestrzeni

Zagubieni w czasie i przestrzeni zawiera VII scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich.

Cena: 54,00 zł

"Skrzynia Szaleństwa" dedykowana grze Arkham Horror: Gra karciana "Skrzynia Szaleństwa" dedykowana grze Arkham Horror: Gra karciana

"Skrzynia Szaleństwa", w której można przechowywać karty oraz znaczniki do gry karcianej Arkham Horror. 

Cena: 119,00 zł

HORROR W ARKHAM LCG - Szlak do Carcosy HORROR W ARKHAM LCG - Szlak do Carcosy

To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii Szlak do Carcosy.

 

Cena: 107,00 zł

HORROR W ARKHAM LCG - Echa Przeszłości HORROR W ARKHAM LCG - Echa Przeszłości

Zestaw zawiera karty 105-146 z kampanii Szlak do Carcosy.

Cena: 54,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Promocje

Rising Sun Rising Sun 269,00 zł 280,00 zł


Projekt Gaja Projekt Gaja 220,00 zł 233,00 zł

The Others (edycja polska) The Others (edycja polska) 275,00 zł 310,00 zł

Blood Rage edycja polska Blood Rage edycja polska 235,00 zł 250,00 zł

Carcassonne Big Box 6 Carcassonne Big Box 6 168,00 zł 209,00 zł

Martwa Zima : Długa Noc Martwa Zima : Długa Noc 169,00 zł 180,00 zł

Cry Havoc Cry Havoc 189,00 zł 230,00 zł

Concordia Concordia 139,00 zł 149,00 zł
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl